Size özel indirimleriyle Akıllı F Kasko

Size özel indirimleriyle Akıllı F Kasko

AKILLI F KASKO İLE YANINDA FORD VAR


Hem Ford’unuza hem de size özel tek kasko Akıllı F Kasko ile aracını güvenli kullananlar daha az öder. Akıllı F Kasko, AXA Sigorta iş birliği ve güvencesiyle size sunulmaktadır.

Güvenli sürüşün bir diğer ödülü

Güvenli sürücüler için indirim sağlayan sigorta Akıllı F Kasko, sürüş alışkanlarınızı ölçer ve sürüş şeklinize bağlı olarak çeşitli indirimler sağlar.

Her açıdan avantajlısınız

Akıllı F Kasko ile sürüş riskinize göre diğer indirimlere ilave %20’ye varan indirim ve düşük riskli araç kullananlara özel, Ford yetkili servislerinde yaptıracağınız ilk periyodik bakımda geçerli indirimler kazanırsınız. Sürüş davranışınızı ölçmek için aracınıza takılacak Akıllı F Kasko cihazı tamamen ücretsizdir.


Aracınızın ikinci elde değerini korur

Akıllı F Kasko, ikinci elde kazançlı çıkmanızı sağlar. Aracınız, olası hasar durumunda, Ford yetkili servislerinde yüksek Ford güvenlik standartlarına uygun orijinal yedek parçalar ve uzman eğitimli personel ile onarılır. Böylece aracınızın ikinci el değeri daha fazla korunur.Güvenli sürüşün göstergeleri

Sürüş tarzınıza göre kazanacağınız indirimler belirlenirken gidilen mesafe, ani hızlanma ve sert fren gibi sürüş davranışlarınız dikkate alınır.


Gidilen Mesafe

Araç kullanımı arttıkça kaza riski de artmaktadır.

Ani Hızlanma/Sert Fren

Ani duruş ve hızlanmalar kaza riskini arttırabilir.

Gece Sürüş Süresi

Gece yarısından sabah 5’e kadar yapılan yolculuklarda kaza riski biraz daha yüksektir.

Akıllı F Kasko’da yardımcınız

Mobil cihazınıza indirebileceğiniz Akıllı F Kasko uygulaması ile sürüş skorunuzu kolayca görüntüleyebilir, geçmişte yapılan seyahat detaylarına ulaşabilir, aracınızın anlık olarak nerede olduğunu dilediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.