Kurumsal

Değerli Ford Dostu, Helvacıoğlu ailesi olarak Türkiye’nin lider Otomotiv markası Ford Otosan ile işbirliğimizin 40.yılını kutluyoruz. Türkiye’nin En büyük ticari kuruluşu Koç Holding ile 1964 yılında Türk Traktör bayiliği ile başlayan ortaklığımızı kendilerinin bize olan inancı ve güveni ile 1982 yılında Ford Bayiliği ile güçlendirdik.

İlk günden bugüne , kurucumuz

Mehmet Emin Ünal’ın ‘ Dürüst olursan ,başarılı olursun’ ilkesinden hiçbir zaman ödün vermeden, var gücümüzle siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz. Muğla Otomotiv dünyasında standartları her geçen gün daha yukarı taşıyan Helvacıoğlu , sıfır araç satışının yanında 2.el araç alış ve satışı ve F ekspertiz , Yetkili Servis hizmeti , Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar satışı , F Kasko / Sigorta , Oto Koruma sistemleri , finansman ve ek hizmetlerimiz ile sizlere Otomotiv sektörünün her alanında en iyi deneyimi yaşatmak ve en iyi çözümleri sunmaya devam etmektedir.

               Ford Motor Company tarafından dünya çapında en prestijli ödül olarak kabul edilen BAŞKANLIK ÖDÜLÜ’nü de 2013-2015-2017-2019-2020 ve 2021 yıllarında kazanmanın mutluluğunu ve gururunu yaşadık.

               Ford markasına ve Helvacıoğlu’na olan inancınıza layık olabilmek adına , sürekli kendimizi geliştiriyor, değişen dünyanın bir adım önünde olmak için gayetle çalışıyoruz.

               Eğitime ve insan kaynağımıza her geçen yıl daha fazla yatırım yaparken , en son teknolojiler ile donatılmış ,modern plazalarımızı sektör standartlarımızın üzerinde tutmaya devam ediyoruz. Muğla Merkez, Fethiye , Bodrum ve Bayır Ford Trucks plazalarımızda 200 deneyimli ve eğitimli çalışanlarımız ile birlikte bir dünya markasını temsil etmenin sorumluluğunu , müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeden keyif ile yerine getiriyoruz. Amacımız sizlere en iyi deneyimi yaşatmak.

Helvacıoğlu A.Ş Muğla ili tek Yetkili Ford bayi olarak,

Ford Marka araçlarımız için Satış ve Satış Sonrası Servis hizmetleri, Kaporta Boya Hizmetleri, Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar, Oto koruma hizmetleri, Fkasko ve Sigorta hizmetleri, güvenilir İkinci El satış ve F Ekspertiz hizmetleri ile sizlere en iyi çözümleri sunmak için yanınızdayız…

Eğitimli ve Güler yüzlü personelimiz ile hizmet vermek için yanınızdayız…

Yolda kaldığınızda FAYDA hizmetimiz ile yanınızdayız…

Kaza anında yanınızdayız…

Kısacası her zaman

Muğladayanınızdayız…