Ücretsiz Ambulans Bakım Hizmeti

Ücretsiz Ambulans Bakım Hizmeti


SAĞLIK BAKANLIĞI’NIN KULLANDIĞI TÜM FORD AMBULANSLARIN PERİYODİK BAKIMINI ÜSTLENDİK.


Bu dönemde canla başla, durmadan çalışan sağlık sektörüne destek olabilmek için yetkili servislerimizde Opet Fuchs iş birliğiyle Sağlık Bakanlığı’nın kullandığı tüm Ford ambulanslara ücretsiz servis vermeye başladık.

 


SAĞLIK BAKANLIĞI’NIN KULLANDIĞI TÜM TÜRKİYE’DEKİ FORD AMBULANSLARI İÇİN HAZIRIZ!


Sağlık Bakanlığı’nın kullandığı tüm Türkiye’deki Ford ambulanslarını, periyodik bakımını üstlenmek için yetkili servislerimize bekliyoruz.

 


YEDEK PARÇALARDA ÖNCELİĞİMİZİ AMBULANSLARA VERİYORUZ!


Her koşulda bizim için çalışan Sağlık Bakanlığı’nın kullandığı tüm Ford ambulansların periyodik bakımı için yedek parça olarak depolarımızda önceliğimiz yaptık. Üstelik bakım için gerekli yedek parçalardan da hiçbir ücret almıyoruz.

 

Kampanya Ford Otomotiv San. A.Ş. tarafından T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından kullanılan ve sisteme tanımlanan araçlarda geçerlidir. Kampanya belirli yağ, yağ filtresi, yakıt, hava filtresi ve işçilik için geçerlidir. Belirtilen harici işlemler aracın mevcut filo indirimleri kapsamında faturaya eklenecektir. Hasar – kaporta işlemi ve lastik alımlarında geçerli değildir. Belirtilen indirim 31 Mayıs 2020 tarihine kadar kampanyaya dahil olan Ford yetkili servislerinde geçerlidir. Servisler kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilirler. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Servis Randevusu

Bilgi Alın